Yeni Sezon Kadın Bot Modelleri

0
687

Havaların ısı düşürmesi ile birlikte dolaplarımızdan kışlıklarımızı çıkarmaya başladığımız şu günlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz parçalardan biri de ayakkabılar. Yeni sezon kadın bot modelleri ise soğuk havaların vazgeçilmez detayı olmaya aday. Sezonda animal print dediğimiz hayvan desenleri, ruganlar, postal botlar çok popüler.

Beyaz bot ise geçen sezon olduğu gibi bu sezonda revaçta olmaya devam edeceğe benziyor. Kışın beyaz giyilmez algısı artık tamamen değişti. Beyaz bağcıklı botlar beğenilen modellerden sadece biri. Rugan beyaz bot ile parlak detayı beyazda da kendini göstermiş oldu. Siyah bilekte bot ise eskimeyecek bir klasik olarak, dolabınıza mutlaka eklemeniz gereken parçalardan. Siyahın kurtarıcı ve zamansız stili her dönem kendini öne çıkarmayı başarıyor. Adeta kürkçü dükkanı olan siyah renk her zaman dönüp dolaşıp vardığımız yer olabiliyor. Siyah topuklu bot dolabımızda olmazsa olmaz. Bunun yanında kırmızı bot ile de siyaha meydan okuyan bir duruş söz konusu. Dikkat çeken kırmızı renk ayakkabı da en stil duruşu ile karşımızda sezonda.

Asla rahatlığımdan vazgeçmem diyenlere kadın postal bot modelleri sezonda göz kırpıyor. Karlı havaların vazgeçilmezi, klasik botlar ise her zaman kurtarıcı durumda ve dolabımızın demirbaşı niteliğinde.

Yeni sezon kadın bot modellerinde, desen çılgınlığı tüm hızıyla devam ediyor. Leopar desenli bot bunların en favorilerinden. Yılan desen bot ise en az leopar kadar trend. Bazı ayakkabılarda detaylarda desenleri görürken, bazılarında tamamen desenler hakim. Seçim sizin.