Yeni Yıl Kombin Önerileri

0
1431

Her yeni yıl yeni başlangıçlar ifade ediyor. Bu sene de hızla geçti ve yepyeni bir yıl önümüzde. Yılbaşı gecelerini birçoğumuz özel olarak kutluyoruz. Kimimiz evimizde özel sofralar kuruyor, kimimiz dışarda partilere katılıyoruz. Her ne olursa olsun özenle seçilmiş kıyafetlerimizle karşılamak istiyoruz yeni yılı.

Bu sene yeni yıl da pul payet detayları, ışıltılar, kırmızı, yeşiller ve kadifeler ön planda. Kırmızı en klasik hali ile yılbaşı gecelerinin ilk akla gelen detayı şüphesiz. Kırmızı kazaklar ev partilerinin, kırmızı elbiseler ise iddialı partilerin tercihi olabilir. Yeni yıl kombin önerileri olarak sezonun diğer favorileri ise payetli elbiseler. Yıl başı gecesi payetli detayları eğlence mekanlarında sıkça göreceğiz. Dikkat çekici olan bu parıltılı parçalar, gecenin yıldızı olmak isteyenler için ideal.

Kadifeler de yine yılbaşı geleneği durumunda. Kırmızı akla gelen ilk renk ve diğeri de yeşil. Yeşil de yılbaşı gecesi denildiğinde akla gelen ilk detaylardan. Yeni yıl kombin önerileri arasında bir diğer seçenek ise metalik dokular. Metalik dokulu elbiseler sezonda çok trend ve payetlerden sonra özellikle gümüş tonları trendler arasında.