Yılbaşı Çanta Modelleri

0
1917

Yılbaşı gecesi yaklaştıkça heyecanımız artar oldu. O gün için şimdiden ne giyeceğimizi ayarladık. Belki alternatif kombinler, belki de en güzel yılbaşı elbiseleri… Kıyafetler tamam ya çanta? Bu tür gecelerde küçük çanta seçimi en mantıklısı diye düşünüyoruz. Zaten tıklım tıklım olan mekanlarda belki de en güvenilir olanı… Zaten büyük çanta taşıyarak kendimize iş çıkarmamıza da lüzum yok.

Bayanelbise.com editörlerinin sizler için hazırladığı kürklü, deri, mottolu çantalara bayılacaksınız! Tabii ki bu seçimleri yaparken çantaların da kırmızı olmasına dikkat ettik. Birbirinden farklı ve her kesime, her tarza uygun bu çanta modelleri sizlere ilham verecek. Şık bir davet için klasik clutch modelleri tercih edebileceğiniz gibi, arkadaşlarla birlikte gideceğiniz bir eğlencede daha spor ve mottolu çantaları tercih edebilirsiniz. Clutch çanta tercih etmiyorsanız ince zincirli omuz çantalarını da sizlere öneriyoruz.

Yılbaşı gecesi için sizlere birkaç önerimiz olacak;

Çantanızın içine önemli şeyler dışında gereksiz şeylerle doldurmayın. Belki bir ruj ve allık o gün makyajınızı tazelemek için yeterli olacaktır. Bir miktar nakit para ve kredi kartıyla, kimlik kartı yılbaşı gecesi için yanınızda olması gerekenlerden. Diğer ekstraları yanınıza alırken bir kez daha düşünün! Çünkü Bayanelbise.com editörlerinin sizler için hazırladığı kırmızı çantalar tıka basa doldurulmayı hak etmiyor (: Yılbaşı gecesi en güzel çanta bende olmalı diyorsanız mutlaka galerimize bir göz atın deriz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here