Yılbaşı Gecesi İçin Takı Önerileri

0
1827

Yılbaşı Gecesi İçin Takı Önerileri

Yılbaşı gecesi için giyeceklerinizi hazırladınız, çantanızı seçtiniz. Peki ya takılar? Bayanelbise.com editörleri olarak sizi yılbaşına adım adım hazırlamaya devam ediyoruz! Takı seçiminde dikkat etmeniz gereken; kombine göre takılar seçimi. Eğer çok sade bir kombininiz varsa hareketli ya da büyük taşlı takılar tercih edebilirsiniz. Seçiminiz gösterişli parçalardan yanaysa minimal takıları seçmenizi öneririz. Eğer gösterişli kombininize yine gösterişli takılar tercih ederseniz, yılbaşı gecesi disko topuna dönme ihtimaliniz var. Aman dikkat!

yilbasi-gecesi-icin-taki-onerileri

Eğer yılbaşı gecesi için şık bir restoranda rezervasyonunuz varsa ve kıyafetinizi seçerken şık bir seçim yaptıysanız altın rengi takıları tercih etmenizi öneriyoruz. Ne seçerseniz seçin o gün için altın rengi takılarla şıklığınıza asillik katabilirsiniz. Tabi yine aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Aksi takdirde aşiret düğünündeki gelinlere benzeyebilirsiniz.

yilbasi-gecesi-icin-taki-onerileri1

Ne kadar özel bir gün olursa olsun spor giyimden vazgeçemiyorsanız ve yılbaşı gecesi için elbise yerine alternatif kombinleriniz varsa, kesinlikle gümüş takılar kullanmanızı öneriyoruz. Kırmızı taşlı yüzük ya da kolyelerle yılbaşı temasına uyum sağlayabilirsiniz.

yilbasi-gecesi-icin-taki-onerileri2

Senenin trendi ‘mermer taş’ görünümlü takılar ne giyerseniz giyin anında modern bir görünüme bürünmenize yardımcı olacaktır. Her renk kombinle rahatlıkla kullanabileceğiniz mermer görünümlü takılardan mutlaka almalısınız diye düşünüyoruz. Zira sadece yılbaşı değil, günlük hayatta da mermer görünümlü takılarla tarzınızı konuşturabilirsiniz.

page

2015’in son günlerini heyecanla bitirirken 2016 yılı için umut doluyuz! Umuyoruz ki 2016 yılı barış, sevgi, hoşgörü içerisinde geçer. Şimdiden mutlu yıllar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here