Yılbaşı İçin Tırnak Süsleme Sanatı

0
1727

Yılbaşı İçin Tırnak Süsleme Sanatı

Tırnak süsleme sanatı gün geçtikçe hayatımıza daha da çok dahil oluyor. Özellikle özel günlerde uyguladığımız birbirinden değişik tırnak süslemeleri, kombinimizin gizli tamamlayıcıları oluyor. Biz kadınlar detaylara fazlasıyla önem verdiğimiz için, tırnaklarımızın da mükemmel görünmelerini isteriz ve bunun için zaman harcarız. Özellikle özel günlerde daha bir önem kazanan tırnaklarınız peki yılbaşına hazır mı? Yılbaşı gecesi için rengarenk, şekilli tırnaklar araştırdık sizler için… Özellikle beyaz, kırmızı (Bordo), yeşil ve simli ojelerin kullanıldığı fotoğraflar eminiz sizlere de ilham verecek!

Biz kadınların yıllardır vazgeçemediği ojeler, son yıllarda tek renk yerine süslü ve adeta tablo gibi çıkıyor karşımıza… Özel günlerin vazgeçilmezi ve tamamlayıcısı süslü tırnaklar kimi zaman esprili, kimi zaman mesaj veren içerikler taşıyor. Kozmetik dükkanlarında satılan tırnak süsleme setlerine artık herkes ulaşabiliyor. Setlerin içinde yer alan rengarenk minik bantlar, tırnak süsleme fırçaları ve daha niceleriyle tırnaklarınız adeta bir tuvale dönüşüyor. El çizimim berbat diyenlerdenseniz ya da onları yapacak kadar uzun vaktim yok diyenlerdenseniz hiç merak etmeyin! Bu gibi durumlar için tırnak süsleme makineleri bile var! Sadece internette aratmanız yeterli.

Minik detaylar biz kadınları her zaman mutlu eder. tırnak süsleme sanatı da bunlardan biri. Günlük hayatta sıkça kullanmasak da, özel günlerde kombinlerimizin gizli tamamlayıcısı. Bayanelbise.com editörleri olarak sizler için önerilerimiz var! 2016 Yılbaşı gecesinde kıyafetleriniz, takılarınız, ayakkabınız… Her şeyiniz hazır. Peki ya tırnaklar? Sevdiklerinizle birlikte mutlu vakitler geçireceğiniz o gecede tırnaklarınız neden mutsuz olsun ki? Tırnak süsleme fotoğraflarından sizler için araştırdığımız yılbaşı konseptlerine bakarak belki sizler de ilham alabilirsiniz. Birbirinden güzel yılbaşı tırnakları için sizleri galerimize bekliyoruz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here